Питання та відповіді

Акне – це поширене запальне інфекційне захворювання сальних залоз та волосяних цибулин. При надмірно активній роботі сальних залоз виділяється жир, який накопичується в отворах волосяних фолікулів, окислюється та утворює комедони – чорні чи білі крапки – незапалені вугри. Шкіра стає жирною, блискучою, грубіє. Підвищена жирова секреція пов’язана з гормональними змінами в організмі, що спричиняють гіперфункцію сальних залоз. Це явище може починатися у 12-13 років і триватиме до 25-річного віку у чоловіків та до 45-річного у жінок.

Розвиток акне обумовлено трьома факторами:
  1. Підвищена секреція сальних залоз
  2. Закупорені волосяні цибулини
  3. Аномальне розмноження бактерій
Форми акне:
  1. Відкриті комедони (чорні головки)
    Волосяний фолікул закупорений жировою пробкою. Коли пробка виявляється на поверхні шкіри, вона приходить у зіткнення з повітрям, окислюється та чорніє.
  2. Закриті комедони (білі головки)
    Біла жирна головка – це маленький білий горбок під шкірою. Якщо не лікувати ці білі точки, вони розростаються під шкірою, розтягують стінки волосяного фолікула, тому стінки розриваються, а жир витікає в шкіру. Це призводить до запального процесу, що виявляється у появі червоних попул, тобто. червоних, здутих, запалених прищиків.
  3. Пустули Гнійні прищі – це важка форма акне, що свідчить про інфекцію.
  4. Кісти
    Це найважча стадія у розвитку акне, яка характеризується утворенням численних, глибоких та тяжких запалень, які виглядають як ущільнення на шкірі. У міру їх розширення та розростання в них накопичується гній, і вони перетворюються на нариви. Тяжкий, запалений вугровий висип залишає глибокі рубці, які мають вигляд порожнистих западин.
  5. Екскорійоване акне
    Зазвичай виникає у дівчаток внаслідок лікування прищів агресивними методами. Ця проблема характеризується тим, що на шкірі майже немає білих чи чорних комедонів, але є багато запалених ділянок. Ці запалені місця з’являються через те, що прищі чіпали і подряпували.
  6. Акне у вагітних
    Гормональні зміни під час вагітності можуть призвести до висипання вугрів, погіршити або навпаки поліпшити стан вже існуючого акне.
  7. Акне «середнього віку» (acne climacterica)
    У деяких жінок після сорока порушується гормональне тло у зв’язку з менопаузою або припиненням прийому протизаплідних таблеток. Внаслідок цього можуть виникнути прищі. Додатковими причинами можуть бути стрес, напруга, погано підібрані ліки та використання надто жирної косметики. Всі ці причини можуть призвести до появи та розвитку вугрового висипання.
  8. Розацеа (акне рожеве)
    Це шкірне захворювання, яке викликає почервоніння, гнійнички та набряки на обличчі. Розацеа не схожа на звичайне акне. При цій формі на шкірі не утворюються чорні та білі комедони. Характерна для розацеї почервоніння проступає в центральній частині обличчя, а згодом поширюється на лоб, ніс, щоки та підборіддя. З розвитком хвороби розширюються кровоносні судини, а на уражених ділянках з’являються гнійнички, шкіра стає жирною, а на шкірі темряви з’являється лупа.

Є багато факторів, які можуть призвести до пожовтіння нігтів та/або появи на них жовтих плям:

  • Нікотинові плями, які з’являються внаслідок куріння
  • Жовті плями, що виникають внаслідок збою в лімфатичній системі
  • Пожовтіння нігтів (і зубів) внаслідок прийому великих доз антибіотиків із групи тетрациклінів.

Осветляющие вещества – это такие вещества, которые влияют на скорость образования меланина и на выработанный раннее меланин.

Цвет кожи связан с количеством пигмента под названием меланин. Есть и другие факторы, от которых зависит цвет кожи, но их влияние невелико:
концентрация гемоглобина в крови (лицо может быть бледным из-за пониженного уровня гемоглобина) и количество каротина в коже. Меланин – это пигмент, отвечающий за цвет кожи, волос и глаз, и он образуется в глубине эпидермиса (внешнего слоя кожи). Изменение количества меланина связано со многими факторами, например, c подверженностью солнечному излучению, генетической предрасположенностью, гормональным фоном, лекарствами, кожными инфекциями и контактом с химическими веществами.
Осветляющие и отшелушивающие вещества действуют совместно. Первые приводят к распаду меланина и задержке фермента тирозиназы, а вторые ускоряют возобновление базального слоя.
Осветляющие средства, которые помогут в борьбе с гиперпигментацией: азелаиновая кислота, эстер-С, койевая кислота, альфа-липоевая кислота, арбутин (растительный гидрохинон), гидрохинон (лечебный) и экстракт лакрицы.

Врослий ніготь – це ніготь, який вростає в м’яку тканину пальця, як правило, з його бокового краю. Врослий ніготь, як правило, є результатом нігтьового грибка, тому приступати до лікування грибка слід відразу ж при його виникненні, щоб уникнути хронічного викривлення пальця. Інші причини утворення врослого нігтя:

  • Неправильна стрижка нігтів – нігті треба стригти виключно прямо, не можна обрізати і закруглювати краї.

Шкіра в області очей набагато тонша і чутливіша за шкіру інших частин обличчя. М’язи навколо очей не дуже тверді, тому мускулатура у цій галузі слабка, і це проявляється у передчасній в’ялості шкіри.

Біля очей немає сальних залоз, що призводить до сухості. В області ока знаходиться тісна мережа капілярів та мінімальний шар підшкірного жиру. Шкірі навколо очей властива рухливість, обумовлена рухами очей, морганням, зміною виразу обличчя. Всі ці фактори впливають на схильність шкіри навколо очей до набряків. Крім того, саме тут виявляться перші вікові ознаки.
Нижче наведено рекомендації щодо догляду за шкірою в області очей:
  1. Захищайте шкіру від сонця. Сонце – це головна причина пошкоджень шкіри. Оскільки область ока дуже чутлива, рекомендується оберігати її за допомогою сонцезахисних окулярів.
  2. Регулярно накладайте денний та нічний креми, призначені для області очей. Бажано, щоб це був крем (або гель, або сироватка) ніжної консистенції, що підходить для рівня кислотності pH 7, який відрізняється від звичайного рівня кислотності шкіри обличчя, pH 5,5
  3. Намагайтеся уникати надмірної рухливості обличчя, зайве моргання може зашкодити шкірі цієї ніжної ділянки. Численні гримаси залишають свій слід – ці зморшки відомі під назвою «гусячі лапки», а також – CROWS FEET.
  4. Намагайтеся не дратувати область очей невідповідними засобами та препаратами. Це може призвести до набряків, а коли вони пройдуть, шкіра може залишитися обвислою.

Згодом гени, які відповідають за утворення білків, що захищають шкіру від старіння, поступово перестають діяти. Шкіра зневоднюється, втрачає блиск, на ній з’являються зморшки та зморшки. Тому, рекомендується вводити в шкіру відсутні вітаміни і мінерали, які надають їй вологість і живий вигляд.

Нижче перераховані найважливіші з цих речовин:

Вітамін А – ретинол

Найважливіший вітамін для догляду за старіючої шкірою, що надає на неї найбільший сприятливий вплив. Він впливає на здорове функціонування клітин, утворення колагену та еластину, підтягнутість (тонус) та зволоження шкіри.

Вітамін С
Він має антиокислювальну та протизапальну дію, зволожує шкіру, а головне – посилює утворення колагену.
Вітамін Е.
Це антиоксидантна речовина, яка допомагає шкірі зберегти вологу.
Вітамін B3
Сприяє оновленню колагену в дермі та покращує стан сухої шкіри
Гідроксидні кислоти
Гліколева, молочна, лимонна, яблучна та інші кислоти. Вони сприяють видаленню рогового шару, оновленню клітин в епідермісі та зволоженню шкіри.
Пептиди
Пептиди регенерують шкіру, впливають на утворення колагену, підтягують зморшки, затримують їхню появу та покращують їхній вигляд.
Диметиламіноетанол (DMAE)
Антиоксидант, який міститься у великій кількості у рибі. Рекомендується поєднувати його з іншими антиоксидантами та поживними речовинами, щоб покращити вигляд обвислої шкіри.
Гіалуронова кислота
Відома своєю здатністю утримувати велику кількість води, що перевищує її вагою в сотні разів. Підтягує шкіру та зволожує її.
Молозиво.
Рідина, що утворюється в грудях жінок, що годують у перші дні після народження дитини. Молозиво густіше за звичайне молоко, має легкий жовтуватий відтінок і багатше антитілами і поживними речовинами. Прискорює поновлення шкірних покривів.
Лецитин
Жирова молекула, яка використовується в косметології для відновлення клітинних мембран та допомагає зберегти шкіру зволоженою та м’якою. Лецитин необхідний шкіри. Особливо благотворно він впливає на старіючу, суху і потріскану шкіру.
Сечовина
Важлива складова косметичної продукції для зволоження шкіри. Застосування сечовини допомагає відновленню шкіри та посилює її гідратацію.

Ми починаємо старіти у момент народження. До 20 років старіння відбувається у руслі зростання та розвитку. Приблизно після 20 років тенденція змінюється і починаються природні регресивні процеси старіння, на які впливають і зовнішні фактори, в основному УФ-випромінювання.

Під впливом сонця пошкоджуються 3 типи клітин:
  • Меланоцити
  • Кератиноцити
  • Фібробласти
Найкращий спосіб піклуватися про шкіру, пошкоджену сонячним промінням – превентивний. Він полягає у щоденному використанні засобів, які містять захисні фільтри від сонця та запобігають появі плям. Рекомендується наносити фільтруючі креми на всі відкриті сонячним променям частини тіла: обличчя, передпліччя та долоні.
Якщо шкіра обличчя постраждала від сонця, рекомендується виконати такі процедури: по-перше, треба пам’ятати, що лікування має щодня продовжуватись вдома і не можна покладатися лише на професійне лікування в салоні. Лікування в салоні включає 3-4 сеанси, а після нього рекомендується приходити в салон на перевірку раз на 4-6 тижнів. Вдома необхідно користуватися освітлювальними засобами, кремом, що відновлює, антиокислювальними препаратами і засобом з фільтром від сонячних променів раз на дві години.
Насамкінець скажемо, що вилікувати пошкодження, отримані від сонця можливо! Для отримання оптимальних результатів потрібно мати терпіння та наполегливість: так ми досягнемо значних покращень.
Потрібно пояснити клієнтці, що під час лікування грибка лаком користуватися не можна! Можна наносити лише препарати, призначені для лікування грибка. У компанії KART Cosmetics є широкий асортимент парамедичних засобів, які були розроблені для щоденного домашнього догляду і спрямовані на лікування уражених нігтів: лікувальна Рідина для догляду за нігтями (7709) з серії “Feeto Care” (і Набір для догляду за нігтями) включає Рідке мило для догляду за стопою (7001), Рідина для нігтів (7009), Активний крем для нігтів (7007) та Бактерицидний пластир для педикюру (7011). В особливо важких випадках можна поєднувати лікування Рідкістю для догляду за нігтями (7706/7709) з серії “Feeto Care”, (наноситься щоранку і діє протягом дня) з лікуванням за допомогою Набір для догляду за нігтями (7072) (наноситься кожен вечір та діє вночі). Якщо йдеться про якесь особливо важливе торжество, можна скористатися лаком, але тільки як виняток, і відразу після заходу лак стерти!

Шкіра очей і шиї схильна до ранніх зморшок та старіння і потребує догляду. Для того, щоб затримати, наскільки можливо, поява на шкірі вікових ознак, треба її берегти.

Поєднання двох факторів прискорює старіння шкіри шиї:

  • Відсутність сальних залоз, які забезпечують шкіру жиром
  • Занадто тонкий підшкірно-жировий прошарок (приводить до зморшок та обвислої шкіри)

Поєднання чотирьох факторів прискорює старіння шкіри навколо очей:

  • Відсутність сальних залоз, які забезпечують шкіру жиром
  • Ця шкіра набагато тонша і чутливіша за шкіру інших частин обличчя
  • Велика концентрація кровоносних капілярів та мінімально тонкий підшкірно-жировий шар створюють схильність до набряків.
  • Моргання та надмірна рухливість обличчя прискорюють появу вікових ознак

Все эти факторы приводят к повышенной чувствительности кожи шеи и области глаз – именно на коже этих зон раньше всего проявляются признаки возраста.

Дневной уход за областью глаз и шеей: как правило, любой крем, который наносят на лицо, можно нанести и на шею, особенно когда речь идет о молодых женщинах, чья кожа находится в хорошем состоянии, и которым достаточно пользоваться увлажняющим средством, содержащим УФ-фильтры. Когда кожа стареет, и на ней появляются возрастные признаки, рекомендуется пользоваться специальным кремом, либо обогащенным кремом, либо сывороткой, отвечающей потребностям кожи шеи и глаз.

Сыворотки содержат высокую концентрацию питательных веществ и представляют собой легко впитывающиеся жидкости, которые предназначены для нанесения под крем.
Ночной уход за шеей и глазами: ночь – это время настоящего ухода, когда системы органов человека отдыхают и позволяют телу восстановиться от понесенных днем потерь. Какими средствами пользоваться? Любым обогащенным питательным кремом, подходящим для нежной кожи глаз и шеи.