Замовлення

Оформити замовлення можна двома способами:

  1. Без реєстрації – швидко та просто, але не дає жодних бонусів та плюшок
  2. Як зареєстрований користувач – ви витратите одну хвилину часу і за це отримаєте постійну знижку у розмірі 10% та подарунки від компанії .

У реєстраційній анкеті ви вказуєте П.І.Б., адресу електронної пошти, адресу доставки та контактний телефон. Після завершення реєстрації на вказану електронну пошту буде надіслано листа з реєстраційними даними. Використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль, ви зможете входити до свого облікового запису та користуватися такими перевагами як історія замовлень та постійна знижка 10%. Реєстрація здійснюється один раз, надалі всі замовлення оформлятимуться на вже введені вами дані під час реєстрації.

При здійсненні замовлення обов’язково вказуйте ваші правильні, контактні дані:
П.І.Б., адреса доставки, контактні телефони. Ваші покупки надсилаються на адресу, вказану під час реєстрації, тому неточності в контактних даних можуть призвести до подальших проблем з доставкою.

Після оформлення замовлення наш співробітник обов’язково зв’яжеться з вами для підтвердження правильності даних. Також на електронну пошту ви отримаєте автоматичний лист із даними вашого замовлення. Замовлення можуть бути оформлені в режимі онлайн у будь-який час доби, проте обробка замовлень та зв’язок з клієнтами виконуються в робочі години, тому замовлення, оформлені у вихідні дні або у неробочий час, будуть оброблені згідно з режимом роботи офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.