ВАШ КЛЮЧ ДО ІДЕАЛЬНОЇ ШКІРИ!   

Препарати лінії Clear & Matte здатні комплексно та професійно, ефективно та збалансовано підійти до вирішення всіх завдань щодо догляду за жирною та комбінованою шкірою.


ЗДОРОВА І ГЛАДКА ШКІРА – ЦЕ НЕ СОН!

Ексклюзивна лінія препаратів призначена для догляду за жирним типом шкіри, з підвищеною активністю сальних залоз, схильною до висипань, подразнень та акне, для професійного та домашнього використання.

РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ – ГЕНЕРАТОР МОЛОДОСТІ ВАШОЇ ШКІРИ

Лінія препаратів забезпечує шкірі глибоке та інтенсивне зволоження. До складу лінії входять унікальні, активні компоненти, що настільки ефективно проникають у шкіру, що за своєю дією нагадують класичні процедури мезотерапії.

Зупинити час – це реально! 

Революційна система догляду за зрілою, сухою та дуже сухою шкірою обличчя. Багатосторонній вплив на всі аспекти старіння шкіри. Препарати лінії засновані на біотехнологічному принципі, з використанням потужних активних компонентів.


БЕЗПЕЧНЕ І ЕФЕКТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ!

Сияющая красивая кожа — одно из главных условий привлекательности. Неровный цвет, неоднородный рельеф «визуально добавляют возраст», поэтому многие основные косметологические программы направлены на улучшение цвета лица.


БЕЗКОНЕЧНІСТЬ МОЖЛИВОСТЕЙ

Універсальна лінія препаратів, що надає широкий спектр можливостей, як у професійному, так і домашньому застосуванні. У лінію Unicare входять унікальні косметичні засоби, спрямовані на досягнення максимального комплексного догляду за шкірою.