Лінія Unicare

Професійна лінія косметичних засобів Unicare призначена для комплексного догляду за шкірою. Універсальність препаратів дає широкий спектр для повноцінної та якісної роботи спеціалістів, надає індивідуальні програми для щоденного домашнього догляду. З метою досягнення видимих і пролонгованих результатів, для відновлення і «перезавантаження» шкіри, були розроблені новаторські формули, що є унікальним поєднанням натуральних складових та активних інгредієнтів нового покоління.

Завдяки біосумісним компонентам та технології мікрокапсуляції, вся продукція лінії Unicare ефективно поєднується з препаратами інших ліній. Принцип мікрокапсуляції покращує проходження активних компонентів через ліпідний бар’єр та їхнє подальше проникнення в глибокі шари дерми, в результаті забезпечується максимальне збереження цінних властивостей усіх інгредієнтів.

Для створення «дійсно працюючих засобів» було використано багаторічний досвід компанії KART, у поєднанні з найновішими досягненнями у галузі косметології. Препарати, що входять до лінії Unicare, актуальні для будь-якого віку та підходять для всіх типів шкіри. Продукція протестована провідними фахівцями компанії, вона безпечна для здоров’я та відповідає всім найсучаснішим вимогам. Препарати забезпечують інтенсивне зволоження, харчування, відновлення, корекцію та захист шкіри. До складу препаратів входять протизапальні та заспокійливі інгредієнти, що сприяють зменшенню подразнень, стресу та чутливості шкіри.

Препарати лінії Unicare справляються з багатьма б’юті-завданнями, надовго зберігають досягнутий ефект, сяйво, життєву силу, здоров’я та молодість шкіри.

Нескінченність можливостей для вашої шкіри!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.