Лінія «Beta-White»

косметика Beta White

Лінія Beta White призначена для ефективного відбілювання та омолодження шкіри. Використовується при різних видах порушення пігментації, надає шкірі однорідного кольору, необхідного рівня зволоженості та еластичності, освітлює вікові пігментні плями. До складу препаратів входять компоненти на натуральній основі – гідроксикислоти, що стимулюють оновлення клітин та сприяють регенерації, у поєднанні з біоміметичними пептидами спрямованої дії, які освіжають, омолоджують та оздоровлюють шкірні покриви.

Інноваційний комплекс β-White™ є активним компонентом лінії. Впливає на фермент тирозинази – причину виникнення пігментних плям. Блокує дію рецепторів, які реагують на сонячні промені. В його основі – ліпосоми, що несуть у своєму складі пептиди. Діє на конституївні (генетично обумовлені) пігменти меланіну, що визначають вроджений колір шкіри і на набуті пігменти, що утворюються протягом життя як реакцію різні процеси.

Регулярное использование предотвращает появление новых пигментных пятен.

Основні компоненти лінії Beta White

Арбутин – (який входить до складу комплексу β-White™) сприяє запобіганню утворення нових пігментних плям. У поєднанні з вітамінами A, E, C, B5 позитивно впливає на життєво важливі процеси шкіри. Відбувається освітлення шкіри обличчя в цілому, а також локальна дія на певні пігментні плями. Завдяки цим компонентам препарати лінії Beta White є активними антиоксидантами та сприяють оздоровленню шкіри.

Алантоїн – сприяє регенерації клітин шкіри, стимулює загоєння шкірного покриву, ран та шрамів, що незамінно при створенні косметичних засобів для догляду за обвітреною, потрісканою, обпаленою шкірою. Алантоїн захищає шкіру від впливу зовнішніх несприятливих факторів. Так само має антиоксидантну активність.

betawhite

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.