Лінія Natural Medicare

Ексклюзивна лінія препаратів Natural Medicare призначена для догляду за шкірою з підвищеною активністю сальних залоз, схильною до висипів, подразнень та акне. Для професійного та домашнього використання.

Асортимент продукції призначений для догляду за всіма симптомами дисбалансу шкіри: жирний блиск, розширені пори, запалення, почервоніння та подразнення, шкірні висипання, вугровий висип, акне, нерівний колір обличчя.

Препарати лінії містять натуральні компоненти, отримані з фруктів та овочів, у поєднанні з вітамінами, альфа та бета гідроксикислотами високої концентрації, необхідні для нормального функціонування, регенерації та нормалізації природного відновлення шкіри.

Препарати пройшли професійне тестування, довівши свою високу ефективність у повсякденному використанні.

Основні компоненти лінії Natural Medicare

Альфа – гідроксикислоти (AHA) отримують із різних видів фруктів. Молекули AHA-кислот вільно проникають в епідерміс і руйнують зв’язки між клітинами, розчиняючи відмерлі частинки, тим самим надаючи можливість шкірі оновлюватися. AHA-кислоти використовують у пілінг для видалення мертвих клітин шкіри у верхньому шарі епідермісу.

Молочна кислота – природний компонент зволоження, надає м’який вплив на шкіру, сприяє зменшенню товщини верхнього шару епідермісу, запобігає закупорці проток сальних залоз, м’яко видаляє ороговілі лусочки шкіри, зв’язує і утримує вологу, підсилює бар’єрні властивості шкіри, активізує. вирівнює колір шкірних покривів.

Гліколева кислота – натуральна речовина, яка видобувається з цукрової тростини, здатна проникати глибоко в шкірні пори. Застосовується як лікування прищів (акне). Усуває невеликі рубці (постакне). Діє швидко і радикально, але дуже м’яко.

Саліцилова кислота – прекрасний відлущуючий засіб, має антисептичну, протизапальну, кератолітичну, кератопластичну дії.

Каламін – оксид цинку, що використовується для звуження розширених пір, захисту та заспокоєння шкіри, а також дезінфекції та профілактики інфекцій.

Також до лінії Natural Medicare входять такі компоненти, як календула, ромашка, гамамеліс, саліцилова кислота, ментол, лікопін, вітаміни А, Е, С, гіалуронова кислота.

natural_medicare

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.