ТРІЩИНИ. Причини та відновлення.

ШКІРА — ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ОРГАН. Це наш зв’язок із зовнішнім світом і водночас захист від нього. Завдяки цілісності та багатоскладності, шкіра дозволяє нам залишатися здоровими та виживати у світі, що оточений небезпеками.

Що ви робитимете, якщо поріжете палець? Звичайно ж, одразу зупиніть кров і обробите рану! Адже ми змалку знаємо, що в рану можуть потрапити мікроби.

А що ви робите, якщо у вас тріщина на п’яті? У найкращому випадку просто нанесете перший крем, що трапився! Але ж шкіра на стопах, та сама шкіра, що і скрізь, вона також захищає нас і їй також необхідний догляд і турбота. Шкіра має певну систему відновлення. За рахунок постійного поділу клітин епідерміс стабільно оновлюється і може самовідновлюватися при необхідності. З віком або при певних захворюваннях цей процес може порушуватися і сповільнюватися. Шкіра стає зневодненою, порушується її харчування, вона втрачає еластичність, і, як наслідок, утворюються тріщини (розриви). Зовнішні чинники також впливають її стан — погодні умови, надмірна волога чи навпаки, її відсутність, перегрів шкіри, харчування, навіть спосіб життя можуть відбитися на шкірі як тріщин. Найчастіша причина появи тріщин, це неправильний догляд за шкірою. У гонитві за ідеальним результатом майстри «перепилюють» епідерміс, вводячи шкіру в стан стресу, а вдома клієнти замість того, щоб насити шкіру якісним кремом, продовжують її механічно катувати пилками та пемзою.

Тому шкірі необхідно допомогти вийти з цього стресу!

Виконуючи лише механічну обробку (апарат/пилка) ми впливаємо тільки на верхній шар епідермісу, де знаходяться вже мертві клітини. Щоб допомогти шкірі відновитися, нам необхідно проникнути до живих клітин і стимулювати їх — на це здатні лише препарати, і речовини, що входять до їх складу.

Як майстри педикюру можуть допомогти відновитися шкірі своїх клієнтів? 1. Виконувати препаратний педикюр KART. Ви стаєте в один ряд із косметологами, які якраз і займаються питаннями оздоровлення та омолодження шкіри. 2. Надавати клієнтам рекомендації щодо догляду за шкірою вдома.

Процедуру педикюру клієнт робить 1 раз на місяць, а потім протягом 30 днів на шкіру йде сильний вплив зовнішніх і внутрішніх факторів. І домашній догляд має ключове значення.

Наші фаворити для відновлення епідермісу (підходять для будь-яких ділянок шкіри): Крем для сухих і потрісканих стоп (7015 /7016/7017) Профілактична мазь від тріщин (7704)

Нам, як майстрам педикюру, необхідно навчитися правильно пояснювати клієнтам важливість догляду за шкірою на всіх її ділянках.

Джерело: https://www.instagram.com/kart.academy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.